מזוודת רופא לניהול מרפאות
תמונה של יומן במערכת זמון תורים
ציור ססטוסקוף לפתרונות משלימים לרופאים

אודות

חברת אודורו מערכות הוקמה מתוך האידיאל ליצור עבור מטופלים מציאות חדשה; מציאות שבה המרפאה תמיד זמינה, התורים נקבעים בשיא הנוחות, ובעת ביקור במרפאה זוכה המטופל למלוא תשומת הלב.

האידיאל הזה הפך מוחשי באמצעות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ששינו את פני השירות הניתן במאות מרפאות ברחבי הארץ.

מתוך הבנה שיעילות תפעולית היא המפתח לשביעות רצון רופאים ומטופלים כאחד, הייתה אודורו הראשונה לפתח פתרונות זימון תורים שנוצרו במיוחד עבור רופאים ומרפאות.

מאז הקמתה בשנת 2005 הפכה החברה מובילה בתחומה, פורצת דרך טכנולוגית, וכיום הינה היחידה בארץ הקובעת מיליוני תורים למרפאות מדי שנה.

כל זאת מתגשם הודות לערכים בלתי מתפשרים המנחים אותנו מתחילת דרכנו:

יושר – באודורו אנחנו מבינים שכדי לתת שירות מעולה לרופאים, עלינו לתת שירות מעולה גם לפציינטים. ואבן היסוד של שירות יוצא דופן הוא: יושר. זה מתחיל במידע מדויק ואמין הנמסר למטופלים הפונים למוקד אודורו, ומסתיים בחשבוניות התואמות את הסכם ההתקשרות, ללא "הפתעות" וללא חיובים מופקעים. שקיפות מלאה היא יותר מסיסמא; זוהי דרישת הסף שאנחנו מציבים לעצמנו.

חדשנות – אודורו היא החברה הראשונה בעולם שפיתחה מערכות IVR לזימון תורים; החברה היחידה שמספקת לרופאים ממשק ניהול אינטואיטיבי, מהיר וקל ליישום; ולבסוף – אודורו היא היחידה המתמחה בפיתוח מערכות המיועדות רק לרופאים. כי חדשנות פורצת גבולות דורשת פוקוס. ואצלנו, מי שנמצא בפוקוס זה – אתה.

שותפות – באודורו אנחנו לא רואים את עצמנו כ- 'ספק שירות'. באמת ובתמים אכפת לנו. כל חבר צוות שלנו עובר הכשרה בת מספר חודשים על מנת לעמוד בסטנדרטים הפנימיים של החברה. אמות מידה אלה של מצוינות ומחויבות הם הסטנדרטים בהם נעמוד כלפיך, כדי לתת מענה לכל צורך וכדי שתמיד – תרגיש בבית.

אנו מזמינים גם אותך להצטרף לקהל לקוחותינו, ומתחייבים להתאים עבורך את הפתרון הטוב ביותר במחיר הכדאי ביותר.