מזוודת רופא לניהול מרפאות
תמונה של יומן במערכת זמון תורים
ציור ססטוסקוף לפתרונות משלימים לרופאים

אינטגרציה עם מכבי לרופאים שניוניים

לקוחות יקרים,

אנו שמחים לבשר כי מערכות זימון התורים מבית אודורו ומכבי השלימו אינטגרציה מוצלחת ופועלות כעת במשותף, ואתם מוזמנים להרוויח!

מה זה אומר?

מבחינת המרפאה–  שיטת העבודה במרפאה לא תשתנה. תמשיכו לעבוד על היומן המתקדם מבית אודורו וליהנות מכל יתרונותיו. כל התורים שייקבעו, יוזנו לתוך היומן באודורו עם חיווי באיזה אופן נקבעו.

 מבחינת הפציינט– בנוסף ובמקביל לפתרונות זימון התורים מבית אודורו אשר אליהם רגיל הפציינט, הוא יוכל בנוסף, לקבוע תורים במספר דרכים: מכבי ללא הפסקה(מוקד מכבי), מכבי און-ליין ואפליקציית מכבי בטלפונים החכמים.

 מבחינת הרופא– הרופא יוכל ליהנות מהטוב שבשני העולמות. מצד אחד, המטופלים הקבועים יוכלו להמשיך ולקבוע תורים בקלות וביעילות באמצעות מערכת אודורו כפי שהם רגילים, ומצד שני יוכל ליהנות מלקוחות חדשים ולרענן את לקוחות המרפאה.

 כמה זה עולה לי?

החיבור לממשק המשותף אינו כרוך בעלות נוספת.

רופאים שניוניים, אשר יצטרפו לאינטגרציה ייהנו מהטבה כספית מטעם מכבי בסך של עד 300 ש"ח בכל חודש. בנוסף, כל התורים אשר ייקבעו לרופא במכבי ללא הפסקה, לא יהיו כרוכים בעלות ללקוחות אודורו. למען ההבהרה, ההחזר יועבר לגורם המממן. כלומר, אם המשלם עבור השירות הוא בית רופאים לדוגמא, בית הרופאים יהיה זכאי להחזר.

 איך מגיע ההחזר?

ההחזר הכספי מועבר לאודורו, ואנו נזכה את הגורם המממן. דהיינו בחשבונית תופיע שורת חיוב ושורת זיכוי (החיוב יהיה חיוב פחות הזיכוי).

 מה עם השליטה שלי?

השליטה המלאה נשארת אצלך. אתה מחליט מי קובע תורים ומתי. אילו תורים לחשוף ואילו לא (לדוגמא, רופאים אשר עובדים עם קופות שונות בימים או שעות שונות, יחליט אילו שעות לחשוף למכבי ואילו לא).

בכל מקרה, כל התורים ייקבעו לפי הלוגיקה הקיימת באודורו (לדוגמא, תורים ברצף, ימים קדימה וכדומה).

השאר את פרטיך ונחזור אליך בהקדם כדי שגם אתה תוכל להנות מיתרונות החיבור.