זימון תורים לרופאי מאוחדת

רק ב-אודורו מערכת ניהול תורים רופאי מאוחדת נהנים מזימון תורים מתקדם בסבסוד הקופה. אתר אישי, זימון טלפוני , חשיפה משמעותית וזימון תורים מאינדקס אתר דוקתורים וממשק לזימון דרך כל ערוצי הקופה

מערכות זימון התורים מבית אודורו מערכת זימון תורים וקופת חולים מאוחדת השלימו אינטגרציה מוצלחת ופועלות כעת במשותף, ואתם מוזמנים להרוויח!

זימון תורים לרופאי מאוחדת

 

יתרונות האינטגרציה

זימון התורים ויומן אודורו יעבדו מעתה במקביל לערוצי הזימון של הקופה.

יתרונות לארגונים רפואיים ומרפאות

חוקי הזימון וכל הגדרות המערכת הקיימות ישמרו ויפעלו עבור שתי המערכות בצורה שקופה למשתמש. כל התורים, מכל החברות יכנסו ליומן אודורו בתוספת חיווי מאיזה ערוץ נקבעו . כל התורים כמו תמיד בשימוש במערכות אודורו בכף ידכם ובשליטתכם.

יתרונות למטופלים- המטופלים יוכלו מעתה לזמן באמצעות ערוצי הזימון של אודורו וגם דרך אתר מאוחדת, אפליקציית מאוחדת, ומוקד מאוחדת.

יתרונות לרופא – הרופא יהנה מהטוב שבשני העולמות. מצד אחד, המטופלים יוכלו לקבוע תורים בקלות וביעילות באמצעות מערכות הזימון המתקדמות של  אודורו המזוהים עם הרופא (אתר רופא אישי, מספר טלפון אישי לזימון תורים, מערכת השארת הודעות ובקשות, ביטול ושינוי והזזת תורים וכו.) ומצד שני יוכל ליהנות מלקוחות חדשים המגיעים דרך ערוצי הזימון של הקופה ולרענן את לקוחות המרפאה.

כמה זה עולה לי?

ללקוחות קיימים- החיבור לממשק המשותף אינו כרוך בעלות נוספת.

רופאים אשר יצטרפו לאינטגרציה, ייהנו מהשתתפות ומימון משמעותי של הקופה עד מאות שקלים לחודש בהתאם לאחוז מבוטחי מאוחדת ביומן.  בנוסף כל התורים שייקבעו בערוצי הזימון של הקופה יהיו ללא עלות נוספת ללקוחות אודורו.

איך מגיע ההחזר?

ההחזר הכספי מועבר ממאוחדת לרופא ישירות לתלוש השכר.

מה אם אני עובד עם קופות נוספות או מטופלים פרטיים?

זה כל היופי באודורו. אנחנו עובדים בשיתוף עם כולם, כך שכל התורים יזרמו ליומן אחד אשר נמצא בשליטתך המלאה.

מה עם השליטה שלי?

השליטה המלאה נשארת אצלך. אתה מחליט מי קובע תורים ומתי, אילו תורים לחשוף ואילו לא (לדוגמא, רופאים אשר עובדים עם קופות שונות בימים או שעות שונות, יחליט אילו שעות לחשוף למאוחדת ואילו לא).

בכל מקרה, כל התורים ייקבעו לפי הלוגיקה הקיימת באודורו והוגדרה על ידי הרופא,מרפאה או ארגון רפואי(לדוגמא, תורים ברצף, ימים קדימה וכדומה).

הצטרף עוד היום לאלפי הרופאים המרוצים, לשיחת יעוץ חינם הקלד את פרטיך ואנו ניצור עמך קשר בהקדם


 

למידע על אינטגרציות עם קופות חולים נוספות

מערכת ניהול תורים לרופאי מכבי                 מערכת ניהול תורים לרופאי כללית מושלם               מערכת ניהול תורים לרופאי לאומית

שינוי גודל גופנים
ניגודיות