מזוודת רופא לניהול מרפאות
תמונה של יומן במערכת זמון תורים
ציור ססטוסקוף לפתרונות משלימים לרופאים

זימון תורים לרופאי מכבי

עם אודורו, לא תאבד יותר אף מטופל!

רק בחברת-אודורו מערכת ניהול תורים רופאי זימון תורים לרופאי מכבי  נהנים מזימון תורים מתקדם בסבסוד הקופה. אתר רופא אישי רספונסיבי זימון תורים טלפוני , חשיפה משמעותית וזימון תורים מפורטל הרופאים אתר דוקתורים וממשק לזימון דרך כל ערוצי הזימון של הקופה.

מערכות זימון התורים מבית אודורו מערכת זימון תורים וקופת חולים ניהול תורים לרופאי מכבי השלימו אינטגרציה מוצלחת ופועלות כעת במשותף, ואתם מוזמנים להרוויח!

יתרונות האינטגרציה

זימון התורים ויומן הרופא של אודורו יעבדו מעתה במקביל לערוצי הזימון של הקופה.

יתרונות לארגונים רפואיים ומרפאות

חוקי הזימון וכל הגדרות המערכת הקיימות ישמרו ויפעלו עבור שתי המערכות בצורה שקופה למשתמש. כל התורים, מכל החברות יכנסו ליומן הרופא בתוספת חיווי מאיזה ערוץ זימון נקבעו . כל התורים כמו תמיד בשימוש במערכות אודורו בכף ידכם ובשליטתכם.

יתרונות למטופלים- המטופלים יוכלו מעתה לזמן באמצעות ערוצי הזימון של אודורו וגם דרך אתר מכבי, אפליקציית מכבי, ומוקד מכבי.

יתרונות לרופא – הרופא יהנה מהטוב שבשני העולמות. מצד אחד, המטופלים יוכלו לקבוע תורים בקלות וביעילות באמצעות מערכות זימון התורים המתקדמות של אודורו המזוהים עם הרופא (אתר רופא פרטימספר טלפון פרטי לזימון תוריםמערכת השארת בקשות והודעות, ביטול ושינוי והזזת תורים וכו.) ומצד שני יוכל ליהנות ממטופלים חדשים המגיעים דרך ערוצי הזימון של קופ"ח מכבי ולרענן את לקוחות המרפאה.

כמה זה עולה לי?

ללקוחות קיימים- החיבור לממשק המשותף אינו כרוך בעלות נוספת.

רופאים אשר יצטרפו לאינטגרציה, ייהנו מהשתתפות ומימון משמעותי של הקופה עד מאות שקלים לחודש בהתאם לאחוז מבוטחי מכבי ביומן.  בנוסף כל התורים שייקבעו בערוצי הזימון של קופת מכבי יהיו ללא עלות נוספת ללקוחות אודורו.

איך מגיע ההחזר?

ההחזר הכספי מועבר ממכבי שירותי בריאות לרופא ישירות לחשבונית אודורו.

מה אם אני עובד עם קופות נוספות או מטופלים פרטיים?

זה כל היופי באודורו. אנחנו עובדים בשיתוף עם כולם, כך שכל התורים יזרמו ליומן רופא אחד אשר נמצא בשליטתך המלאה.

מה עם השליטה שלי?

השליטה המלאה נשארת אצלך. אתה מחליט מי קובע תורים ומתי, אילו תורים לחשוף ואילו לא (לדוגמא, רופאים אשר עובדים עם קופות שונות בימים או שעות שונות, יחליט אילו שעות לחשוף למכבי ואילו לא).

בכל מקרה, כל התורים ייקבעו לפי הלוגיקה הקיימת באודורו והוגדרה על ידי הרופא,מרפאה או ארגון רפואי(לדוגמא, תורים ברצף, ימים קדימה וכדומה).