מזוודת רופא לניהול מרפאות
תמונה של יומן במערכת זמון תורים
ציור ססטוסקוף לפתרונות משלימים לרופאים

מערכת ניהול תורים

מערכת לניהול תורים שתעשה לך סדר במרפאה ותצמצם את כמות המטופלים שלא מגיעים למרפאה

כבעל מרפאה המעניק שירותי רפואה למטופלים רבים מידי יום, מי כמוך יודע עד כמה מורכבת משימת ניהול התורים במרפאה. מטופלים שמתלוננים על חוסר זמינות התורים, מזכירה שקורסת תחת העומס וטעויות בקביעת תורים אינם אלא תרחישים טבעיים, שאינם ניתנים לשליטה. האומנם?
פעם, אכן לא הייתה חלופה וקביעת התורים נעשתה באופן ידני ע"י רישום ביומן וגם זה רק בשעות הפעילות של המרפאה; למזכירה לא היה זמן להעניק תשומת לב מלאה למטופלים שהגיעו למרפאה, וזמן יקר הלך לאיבוד לטובת התעסקות בתלונות והשלטת סדר בניהול היומי של המרפאה. כל אלה גרמו לאיבוד מטופלים ולפגיעה בהכנסות ורווחיות המרפאה.
פעם, לא הייתה אלטרנטיבה אחרת. היום, יש. מערכת ניהול תורים מתקדמת מבית אודורו מעצימה את יכולת השליטה הניהולית במרפאה בשני אופנים:
ראשית, המערכת הנה מערכת ממוחשבת לניהול תורים המאפשרת למטופלים לקבוע תור למרפאה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע באופן ישיר ללא צורך בהמתנה;
שנית, מנוע קבלת ההחלטות של אודורו יודעת לעשות במדויק את כל מה שלימדת את מזכירתך ובכך נותנת מענה לכל חוקיות תור אפשרית ב- 100% דיוק! ולא אחוז אחד פחות.
מערכות ניהול התורים מבית אודורו מותאמות למגוון רחב של מרפאות, החל ממרפאת רופא בודד העובד ללא מזכירה, ועד למרפאה של עשרות רופאים.

פתרונות לניהול תורים לרופאים:

פתרונות משלימים עבור מערכת ניהול תורים לרופאים:

פתרונות זימון וניהול התורים משולבים עם יומן רופא אינטרנטי, הנגיש לצוות המרפאה בלבד מכל מחשב, טלפון חכם וטאבלט. יומן הרופא הינו יומן חכם המציג באופן אוטומטי גם את התורים שנקבעו באופן ידני וגם את התורים שנקבעו באמצעות מערכות ניהול וזימון התורים של אודורו. כך שבאפשרותך לקבל תמונת מצב עדכנית של המרפאה בכל רגע ומכל מקום!

מערכת ניהול התורים של אודורו עובדת בהתממשקות מלאה עם כל קופות לחולים.

למידע נוסף אודות חיבור היומן אל זימון קופות החולים לחץ כאן